Speciální akce v rámci předprodeje In a Holidaze

předprodej, vydání s autogramem, tištěné knihy, dárek15. 9. 2020

Souhrn
Speciální akce v rámci předprodeje
Objednejte papírovou novinku In a Holidaze a dostanete výtisk s autogramem autorek a věnováním
Pro nejrychlejší dárek navíc
Nabídka podpisu s věnováním se vztahuje i na další knihy Christiny Lauren
Platnost akce
15. 9. — 30. 9. 2020
Nabízí
knihkupectví Mysterious Galaxy

Podrobnosti speciální akce

Chtěli byste mít originální verze knih Christiny Lauren s autogramem a osobním věnováním?

Díky této speciální akci máte jedinečnou šanci si to splnit! Americké knihkupectví Mysterious Galaxy ve spolupráci s nakladatelstvím Gallery Books a autorkami pro vás připravilo tuto nabídku.

Objednejte si v eshopu knihkupectví Mysterious Galaxy v rámci této předprodejní akce očekávanou novinku In a Holidaze a dostanete podepsaný výtisk s věnováním. Navíc ti, kteří si pospíší, také obdrží malý dárek (do vyprodání zásob).

To ale není vše, protože v rámci této akce máte možnost si objednat i další, starší knihy autorek, na které také platí nabídka osobního podpisu a věnování.

Akce trvá do 30. 9. 2020 (1. 10. začíná podpisování knih) a je mezinárodní, proto můžeme tuto příležitost využít i my zde v Evropě. Pouze poštovné příliš nepotěší. V případě jedné knihy činí $45 a každá další kniha je dalších $5 navíc.

Podmínky obdržení výtisku s podpisem a věnováním

  • objednat do 30. 9. 2020
  • ujistit se, že objednávka je řádně zaplacena
  • do poznámky v objednávacím formuláři (COMMENT AT CHECKOUT FORM) uvést klíčové slovo SIGNED a požadované věnování (např. TO JMÉNO; TO JMÉNO, A GREAT FAN apod.)
  • knihy se odesílají zhruba 3–5 dní po podepsání nebo po vydání
» eshop Mysterious Galaxy «
Sdílejte


Další knihy pro ženy Právě v prodeji
Melanie Moreland Maddox +
Anotace
Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje…
Jana Bernášková Jak přežít svého muže +
Anotace
Mladá herečka Lucie se po mateřské dovolené snaží vrátit ke své herecké kariéře, ale setkává se s běžnými strastmi svobodných matek a zamotává se do bláznivých situací při hledání lásky. Svérázně a s vtipem řeší…
Audrey Carlan Posvátné místo +
Anotace
Amber St Jamesová má plán: co nejdřív dokončit studium medicíny a stát se pediatričkou. Je premiantkou ročníku a škola jí zabírá tolik času, že má málokdy pomyšlení na zábavu… natožpak na chlapy. Amber má pocit, že jí…

NEPŘEHLÉDNĚTE

Poslední český překlad


Blíží se vydání knihy Moje nejoblíbenější jednorázovka

Do vydání českého překladu další romantické knihy ze současnosti pro ženy zbývá ještě Odpočítávejte zbývající dny s námi!