Průvodce Božskou sérií: Příběh Sáry a Maxe

božská série, návaznost dílů, Sára a Max10. 10. 2020

Druhý speciál v průvodci Božskou sérií vám představuje Sáru a Maxe. Seznamte se!

Sára Dillonová
žila nudný, předvídatelný a bezpečný život. Až do okamžiku, kdy už měla všeho dost včetně svého nyní již bývalého a jeho podvádění. Impulzivně se rozhodne všechno změnit. Nová práce, nové město a nový život, ve kterém se konečně odváže a bude si užívat. A šarmantní Brit, kterého potká, se zdá být tím pravým kandidátem k experimentům.
Max Stella
pochází z Anglie, ale již pár let žije a pracuje v New Yorku. Úspěšná kariéra a krásné ženy, kdykoli si zamane z něj dělají miláčka bulváru, ale ne toho nejlepšího kandidáta na vztah. Přesto jedno náhodné setkání se sladkou, divokou cizinkou ho naprosto uhrane. A když ji znovu potká, nehodlá ji už spustit z očí.

Následující časová osa a text mohou obsahovat drobné spoilery, ale vzhledem k tématu tohoto průvodce a očekávanému šťastnému konci se tomu nelze zcela vyhnout.

2.
Jak to všechno začalo
    Božský cizinec
(v orig. Beautiful Stranger)


Tichá voda, která se impulzivně rozhodne změnit svůj život a vypustit svou vnitřní divošku. Netouží po ničem víc, než být konečně vidět a nezávazně si užívat.

Šarmantní Brit, který nemá o ženskou společnost nouzi, ale přesto hned po prvním setkání je uhranutý sladkou cizinkou.

A spousta focení a hrátek na veřejnosti.

2.5.
Sexy jízda ve Vegas
Božská potvora
(v orig. Beautiful Bombshell)


Max odjíždí s Bennetem, jeho bratrem a Willem do Vegas na Bennettovu rozlučku se svobodou, kterou pomáhal naplánovat. V plánu je, že si tenhle divoký víkend pořádně užijí. Dokáže si ale Max doopravdy užívat bez svého poupátka?

Možná ho ale čeká překvapení…

3.6.
Nový život
Beautiful Beloved
český překlad nepotvrzen


Sára s Maxem už nejsou jen sami dva. A i když příchod jejich potomka je nemohl udělat šťastnější, přinesl spolu také spoustu změn.

Dokáží se vypořádat se všemi výzvami rodičovství a neobětovat svůj jedinečný vztah?

Výše uvedená kniha a novely na časové ose na sebe svým dějem úzce navazují a jsou psány z pohledu hlavních hrdinů. V případě Božské potvory se to týká pouze Maxe, ale protože je to rozlučka Bennetta z Božského bastarda, dočkáme se i jeho úhlu pohledu.

Kromě těchto dílů Sáru zahlédneme již před začátkem jejího příběhu v krátké scéně v kanceláři v Božském bastardovi.

Později již jako pár jsou Sára a Max vedlejšími postavami nebo zmiňováni i v dalších dílem počínaje Božským hráčem a konče poslední knihou Božský.

Tímto se loučíme se Sárou a Maxem a příště se uvidíme u posledního speciálu a také posledního dílu Průvodce Božskou sérií, který je věnován Hanně a Willovi.

Sdílejte

Komentáře

Zatím žádné komentáře » Přidat komentář «Antispam

Vysvětlivky k formuláři

(1) Zadaný e–mail nebude zveřejněn!
(2) Pole s červenými popisky jsou povinná!

Upozornění k obsahu komentářů

  • Pokud máte návrhy na doplnění obsahu, využijte raději kontaktní formulář.
  • Komentáře mohou být bez upozornění upraveny (např. překlepy, neplatné odkazy apod.).
Další knihy pro ženy Právě v prodeji
Melanie Moreland Maddox +
Anotace
Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje…
Jana Bernášková Jak přežít svého muže +
Anotace
Mladá herečka Lucie se po mateřské dovolené snaží vrátit ke své herecké kariéře, ale setkává se s běžnými strastmi svobodných matek a zamotává se do bláznivých situací při hledání lásky. Svérázně a s vtipem řeší…
Audrey Carlan Posvátné místo +
Anotace
Amber St Jamesová má plán: co nejdřív dokončit studium medicíny a stát se pediatričkou. Je premiantkou ročníku a škola jí zabírá tolik času, že má málokdy pomyšlení na zábavu… natožpak na chlapy. Amber má pocit, že jí…

NEPŘEHLÉDNĚTE

Poslední český překlad


Blíží se vydání knihy Moje nejoblíbenější jednorázovka

Do vydání českého překladu další romantické knihy ze současnosti pro ženy zbývá ještě Odpočítávejte zbývající dny s námi!