Průvodce Božskou sérií: Příběh Chloe a Bennetta

božská série, návaznost dílů, Chloe a Bennett26. 9. 2020

První speciál v průvodci Božskou sérií vám představuje Chloe a Bennetta. Seznamte se!

Chloe Millsová
je studentka obchodního oboru, na stáži v rodinné firmě Ryan Media v Chicagu. Všechno klape, jak má až do chvíle, kdy pro poslední část své stáže nastupuje na pozici asistentky šéfova syna Bennetta. Jedno nešťastné setkání mění jejich pracovní vztah v boj.
Bennett Ryan
se po působivé kariéře v zahraničí vrací domů a nastupuje do rodinné firmy. V rodinou vychvalované, chytré a pracovité stážistce ale dostává mnohem víc, než očekával. Žádná sladká květinka, ale nezdolná, inteligentní dračice, kterou nedokáže pustit z hlavy.

Následující časová osa a text mohou obsahovat drobné spoilery, ale vzhledem k tématu tohoto průvodce a očekávanému šťastnému konci se tomu nelze zcela vyhnout.

1.
Jak to všechno začalo
    Božský bastard
(v orig. Beautiful Bastard)


Chytrá a sexy stážistka, která si nenechá nic líbit a náročný, neomalený a prostě nesnesitelný šéf. A pořádná dávka sexuálního napětí.

Jak to asi skončí?

1.5.
Od přítelkyně k zásnubám
Božská mrcha
(v orig. Beautiful Bitch)


Chloe a Bennett jsou konečně pár a po Chloině nástupu do nové pozice ve firmě spolu pracují jako rovný s rovným. Vše by tedy mělo být dokonalé.

Chloe však věnuje veškerý svůj čas své nové kariéře a na soukromí jí ho nezbývá. A Bennett si přestává být jistý, že současný vztah je přesně to, co chce.

2.5.
Rozlučka se svobodou
Božská potvora
(v orig. Beautiful Bombshell)


Bennet spolu s přáteli odjíždí do Vegas na rozlučku se svobodou, ale jistá ženská stvoření nehodlají nechat své mužské protějšky bez dozoru.

A navíc by byla škoda nevyužít příležitost ještě si před svatbou pořádně zařádit.

3.5.
Svatební zvony
Božské začátky
(v orig. Beautiful Beginning)


Chloe a Bennet si už brzy konečně řeknou své ano. Tedy pokud přežijí plánování a organizaci svatby, vměšující se příbuzné a čekání na svatební noc.

Výše uvedená kniha a novely na časové ose na sebe svým dějem úzce navazují a jsou psány z pohledu hlavních hrdinů. V případě Božské potvory se to týká pouze Benneta, ale navíc je tu také pohled Maxe z Božského cizince.

Chloe a Benneta uvidíme jako vedlejší postavy i v dalších dílech série včetně sešlosti a výletu v poslední knize Božský.

To je o Chloe a Bennetovi vše. Těším se na shledanou u dalšího speciálu Průvodce Božskou sérií, který bude věnován Sáře a Maxovi.

Sdílejte

Komentáře

Zatím žádné komentáře » Přidat komentář «Antispam

Vysvětlivky k formuláři

(1) Zadaný e–mail nebude zveřejněn!
(2) Pole s červenými popisky jsou povinná!

Upozornění k obsahu komentářů

  • Pokud máte návrhy na doplnění obsahu, využijte raději kontaktní formulář.
  • Komentáře mohou být bez upozornění upraveny (např. překlepy, neplatné odkazy apod.).
Další knihy pro ženy Právě v prodeji
Melanie Moreland Maddox +
Anotace
Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje…
Jana Bernášková Jak přežít svého muže +
Anotace
Mladá herečka Lucie se po mateřské dovolené snaží vrátit ke své herecké kariéře, ale setkává se s běžnými strastmi svobodných matek a zamotává se do bláznivých situací při hledání lásky. Svérázně a s vtipem řeší…
Audrey Carlan Posvátné místo +
Anotace
Amber St Jamesová má plán: co nejdřív dokončit studium medicíny a stát se pediatričkou. Je premiantkou ročníku a škola jí zabírá tolik času, že má málokdy pomyšlení na zábavu… natožpak na chlapy. Amber má pocit, že jí…

NEPŘEHLÉDNĚTE

Poslední český překlad


Blíží se vydání knihy Moje nejoblíbenější jednorázovka

Do vydání českého překladu další romantické knihy ze současnosti pro ženy zbývá ještě Odpočítávejte zbývající dny s námi!